Festyn z okazji 85-lecia klubu SKS Bałtyk Gdynia

W 2015 r. SKS Bałtyk obchodzi jubileusz 85-lecia. Działalność klubu związana jest w szczególny sposób z historią Gdyni i kilkoma pokoleniami jej mieszkańców. Nasza historia to wspaniałe występy sportowców w ponad 20 dyscyplinach, m.in. na olimpijskich arenach Berlina, Montrealu, Moskwy. Również wybitne osiągnięcia w zawodach najwyższej rangi w kraju i na świecie stanowiące znaczący wpis w annałach pomorskiego i gdyńskiego sportu.

Nasz klub od zawsze miał charakter rodzinny dlatego też chcielibyśmy zaprosić Państwa na wielki festyn który odbędzie się 5 września na Narodowym Stadionie Rugby w Gdynia przy ul. Kazimierza Górskiego 10.

Imprezę rozpoczynamy o godz. 14.00 i potrwa ona do godz. 16.00 kiedy to nasza „11” rozegra mecz o Mistrzostwo III ligi ze Świtem Szczecin aktóry będzie zwieńczeniem naszego święta.

Wśród atrakcji m.in.

Zabawki dmuchane dla najmłodszych

Konkursy i zajęcia prowadzone podopieką profesjonalnych animatorów.

Pokaz wozów strażackich.

Pokaz oldimerów.

Grill dla uczestników festynu.

Historia SKS Bałtyk, jak żadnego innego klubu, jest ściśle związana z miastemi jego rozwojem. Mało jest w Polsce marek, które mogą poszczycić się tak długą historią. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w naszym festynie.