Strefa Rodzica

Respect czyli szacunek do tego co robimy i kim jesteśmy, do tego kimsą ludzie wokół nas i co robią.

Uczyć musimy się go wszyscy: trenerzy, rodzice, sędziowie. Tak abyśmy byli dobrym przykładem dla młodych zawodników i mogli ich nauczyć szacunku do gry,do przeciwników, do rodziców, do trenerów i do decyzji sędziego w czasie meczu.

Pamiętajmy futbol to radość. A dzieci grają w piłkę nożną bo ona sprawia im przyjemność. Nie psujmy tego, swoimi ambicjami, negatywnymi komentarzami, podważaniem pracy trenera czy decyzji sędziego.

W zakładce zamieszczone są filmy pokazujące jak trener może stłamsić psychicznie zawodnika, jak negatywnie na grę dziecka wpływa rodzic pokrzykujący przy linii w czasie meczu i co o tym wszystkim myślą dzieci.

Zachęcam do przyjrzenia się programowi i przekazom płynącym z prezentowanych materiałów, dla dobra naszych dzieci i naszej piłki.

Zapraszam do obejrzenia filmów !

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
7bc3a42b6fcf3fa29c16c088759fb2ef152370d5
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera