PIERWSZY TURNIEJ LIGOWY ZA NAMI

W dniu 24.09.2026 r rozegraliśmy pierwszy turniej ligowy F 2 .

Gościliśmy w Dębogórzu gdzie nasze dwie drużyny rywalizowały z przyjacólmi z : Rumi,Redy ,Bojana,Dębogórza

Mecze rozgrywaliśmy jednocześnie na dwóch boiskach przez co Turniej przebiegał szybko i bardzo sprawnie.

Wszyscy występujący w Turnieju chłopcy zasłużyli na dużą pochwałę za trud i ambicję włożoną w każdy pojedynek.

Na wysokości zadania stanęła Pani Kierownik ,która na czas dostarczyła Nam nowiutkie stroje meczowe:)

Pierwsza drużyna zremisowała dwa mecze oraz wygrała trzy przez co zajmuję drugie miejsce w tabeli ligowej.

Druga drużyna również grał wyśmienicie , remisując dwa spotkania oraz minimalnie ustępując w trzech meczach,zajmuję w tabeli ligowej miejsce 5.

Gospodarzem następnego turnieju jesteśmy MY,więc do zobaczenia 9.10.2016 r.w Gdyni na Olimpijskiej:)

P.s SERDECZNIE DZIĘKUJĘ CHŁOPCOM ORAZ RODZICOM ZA PYSZNY TORT , PIĘKNE KWIATY ORAZ ŻYCZENIA:)

TRENER