Prezentacja zawodników na mecz Bałtyk - Cartusia 03/04/2016

Najbliższy mecz w roli gospodarza piłkarze Bałtyku rozegrają w niedzielę, 3 kwietnia, o godzinie 12:30 na boisku "A" przy ul. Olimpijskiej.

Podobnie jak w poprzednim meczu w Gdyni piłkarzy naszego klubu na prezentację wyprowadzą nasi chłopcy z Akademii Piłkarskiej Bałtyk Gdynia.

Bardzo proszę o potwierdzenie obecności od rodziców/opiekunów chętnych na to wydarzenie mailem:

kierownik2008@baltykgdynia.pl z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Zbiórka na parkingu przy boisku treningowym o godz. 12:00.

PROSZĘ ABY MŁODZI PIŁKARZE MIELI "BIAŁE STROJE" (białe koszulki, niebieskie spodenki oraz niebieskie getry i w zależności od pogody ewentualnie dresy plus buty piłkarskie).

Jeśli będzie 23 lub więcej chłopców to zostaną wyprowadzeni także piłkarze z Kartuz oraz sędziowie a być może przy bardzo dużej frekwencji "młodzików" AP zrobią tunel z flagami dla piłkarzy.

Zdjęcia z wyprowadzki Bałtyk - Vineta w zakładce BAŁTYK / GALERIA oraz na http://baltykgdynia.pl/multimedia/album,227.html, a filmik na FB.

Koordynator - Rafał Prokop tel.: 601 617 934